Nakoukněte pod pokličku realizací a projektů IFTSolution.
Naší specialitou jsou měřící, řídící a testovací systémy v automotive, strojírenství, elektrotechnice i těžkém průmyslu.

Strojní konstrukce

Ke všem projektům dostanete k dispozici 2D nebo 3D dokumentaci v požadovaném formátu. I když naši konstruktéři preferují modelování v ZW3D, žádný současný software pro nás není překážkou.

Elektro konstrukce

Naši elektro konstruktéři jsou součástí vývojového týmu a znají zařízení do posledního šroubku. Díky tomu můžeme poskytnout opravdu kvalitní a propracovanou dokumentaci.

Softwarové zázemí

Poskytujeme vývoj aplikačního softwaru pro pro různé typy zařízení, od součástí výrobních linek po specifická jednoúčelová zařízení. Doménou IFTSolution je vývoj řešení pro PLC, PC, roboty a kamerové systémy. Nejčastěji používáme software renomovaných výrobců, jako jsou například Siemens, Beckhoff, National Instruments a Microsoft.

Robotika

Do našich zařízení implementujeme robotické systémy vyhovující požadavkům klienta. Od víceosých průmyslových robotů a manipulátorů (např. Stäubli, Fanuc a Mitsubishi) až po ta nejjednodušší ekonomicky výhodná řešení. Náš tým vždy najde cestu.

Strojové vidění a kamerové systémy

Naše zařízení vidí více a pracují rychleji než lidské oči. Poskytujeme nejrůznější řešení od prostého čtení značení výrobků po sofistikované vizuální testy a hodnocení kvality výroby.

Realizované projekty

Náš záběr je opravdu široký a neomezuje se jen na jednu oblast průmyslu.
Máme zkušenosti jak s vývojem testovacích zařízení pro automotive (link na konkrétní post - pedály), ale i vysoce odolnými zařízeními v těžkém průmyslu (link na válcovnu). Vyvíjíme také vlastní řadu produktů pro monitorování vibrací (link na kufr). Prohlédněte si některé úspěšně realizované projekty z posledních let.

Automatická montáž kroužků (DCR)

Zařízení pro automatickou (robot)

Funkční tester ovládacích panelů klimatizace

Poloautomatický výstupní tester ovládacích

Black potting manipulátor

Vysokokapacitní robotické pracoviště pro